Sıra No Kategori Adı Soyadı Ülke Kulüp SI No Etaplar Onaylı
52 M10 Mert Kerem Karayel TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078678 1-2
63 M10 Emir Akbaşoğlu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078660 1-2
90 M10 İlter Deha Özçelik TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078672 1-2
13 M12 Eymen Vatansever TUR ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK 1-2
137 M12 Umut Efe Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511055 1-2
265 M12 Samet Özkan TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
271 M12 Yağız Efe Yılmaz TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
77 M12 Doruk Can TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078638 1-2
87 M12 Emir Yurtseven TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078659 1-2
144 M12 Ekrem Kaan Akhan TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2094388 1-2
161 M12 Anıl Öztürk TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2083709 1-2
239 M12 Nazmi Mert Üner TUR DEĞERLİ ZAMANLAR SK 2661092 1-2
127 M12 Koray Doğan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042590 1-2
128 M12 Yusuf Doğan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042591 1-2
129 M12 Yusuf Hamza Başyiğit TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042592 1-2
130 M12 Bilal Emin Güde TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042593 1-2
173 M12 Yavuz Selim Akgüller TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2146441 1-2
174 M12 Mehmet Kağan Davran TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2146442 1-2
176 M12 Yunus Emre Özçetin TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2146443 1-2
205 M12 Mustafa Kemal Şengül TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 8503776 1-2
240 M12 Emin Ender Yeşil TUR SOMA İLÇE SK 2771008 1-2
241 M12 Kadir Toprak Alp TUR SOMA İLÇE SK 2771010 1-2
242 M12 Yiğit Ege Damlıca TUR SOMA İLÇE SK 2661090 1-2
14 M14 Samet Kaya TUR ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK 1-2
136 M14 Can Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511060 1-2
264 M14 Musa Acar TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
12 M14 Evren Çiçekçi TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078643 1-2
21 M14 Kerem Kurt TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8192386 1-2
61 M14 Yusuf Emir Topyürek TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078621 1-2
76 M14 Enes Kırgıl TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078641 1-2
91 M14 Toprak Nişancıoğlu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8232302 1-2
96 M14 Eren Haman TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042576 1-2
97 M14 Rüzgar Efe Ateş TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042577 1-2
131 M14 Ali Efe Acar TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042594 1-2
132 M14 Demir Kağan Güneş TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042595 1-2
175 M14 Ali Kazım Yaşar TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2146423 1-2
133 M14 Semih Kaya TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK 2042596 1-2
200 M14 Ata Çınar Çamlı TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 2073003 1-2
238 M14 Kayra Mahir Temel TUR SOMA LİNYİT SK 2770999 1-2
39 M16 Burak Hamza Turna TUR FERDİ 8511036 1-2
51 M16 Murat Görgülü TUR ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK 1-2
217 M16 Mehmet Hasan Kurtulmuş TUR BURSA HEDEF GDSK 1408066 1-2
18 M16 Ali Poyraz Gümüş TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2083692 1-2
35 M16 Uğur Batu Yalçın TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8387295 1-2
64 M16 Alp Akbaşoğlu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078644 1-2
98 M16 Metehan Oğuz TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042578 1-2
99 M16 Egemen Yiğit Bülbül TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042579 1-2
100 M16 Mustafa Talha Bilge TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511049 1-2
101 M16 Enes Ulutaş TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042580 1-2
67 M16 Egemen Tülek TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503720 1-2
199 M16 Şerif Efe Sevinç TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 1408063 1-2
236 M16 Ahmet Baran Dümenli TUR SOMA LİNYİT SK 8503773 1-2
237 M16 Batuhan Ayvaz Barut TUR SOMA LİNYİT SK 8503755 1-2
140 M16 Kayra Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8501418 1-2
38 M18 Gürhan Horasanlı TUR FERDİ 8503762 1-2
221 M18 Zafer Uyan TUR FERDİ 1-2
165 M18 Kayra Mete Sakaoğlu TUR ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK 8503785 1-2
226 M18 Utku Çiçek TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 8420943 1-2
158 M18 Olkan Hasan Sırrı Yılmaz TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1-2
20 M18 Demir Özgün TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8041607 1-2
33 M18 Berat Alp Yalçın TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8135628 1-2
58 M18 Mehmet Emre Kaymak TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078642 1-2
59 M18 Emin Topyurek TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078669 1-2
88 M18 Can Ertürk TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8395625 1-2
102 M18 Yusuf Vurğun TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511057 1-2
69 M18 Kaan Mahmutcuk TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503722 1-2
70 M18 Mirsad Ulaş Akbaş TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 1-2
188 M18 Burak Tınık TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 1-2
111 M18 Mert Yılmaz TUR SAFARİ DSK 9201370 1-2
243 M18 Ömer Faruk Demirtaş TUR SOMA LİNYİT SK 8503778 1-2
115 M18 Ziya Yücel TUR TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK 8044732 1-2
177 M18 Buğra Karaman TUR TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK 8501826 1-2
146 M18 Maxim Dranhai TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 7208055 1-2
147 M20 Emre Algün TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
148 M20 Ahmet Salih Sevindik TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
149 M20 Ahmet Teber TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
151 M20 İbrahim Halil Mayda TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
152 M20 Onurcan Süveçlü TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
157 M20 Mert Şimşek TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
68 M20 Abidin Getirici TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503770 1-2
83 M20 Ahmet Polat TUR TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK 8623486 1-2
23 M21A Ümit Can Çakmak TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 3511034 1-2
45 M21A Artun Yeni TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8503727 1-2
46 M21A Muhammet Fatih Soykan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8101610 1-2
229 M21A Emirhan Memişoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1-2
150 M21A Bora Bayraktepe TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
153 M21A Refik Soydan TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
154 M21A Mehmet Öztürk TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
155 M21A Nuh Salih Oktar TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
156 M21A Batuhan Gören TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
235 M21A İsmail Burak Biçer TUR SOMA LİNYİT SK 8503717 1-2
41 M21A Mehmet Kocatürk TUR ULUDAĞ OSK 2130972 1-2
216 M21A Beytullah Karadeniz TUR ULUDAĞ OSK 2130967 1-2
258 M21A Görkem Kaya TUR ULUDAĞ OSK 2130974 1-2
222 M21A Fatih Tunahan Öztop TUR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK 2067764 1-2
163 M21E Huzeyfe Sığırcı TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 8503737 1-2
4 M21E Batuhan Altuntaş TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2130965 1-2
15 M21E Kaan Çakır TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1240458 1-2
40 M21E Samet Tuğrul Kuzuoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501357 1-2
47 M21E Rifat Özgür Özer TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2067778 1-2
50 M21E Ahmet Berkan Kuzuoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8231997 1-2
75 M21E Mustafa Alperen Çetinkaya TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646929 1-2
78 M21E Murat Arslantaş TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646927 1-2
79 M21E Alihan Öztürk TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
80 M21E Ömer Tiryaki TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
81 M21E Barış Akbulut TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
82 M21E Adem Erden TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
84 M21E Eren Kılıç TUR JANDARMA GÜCÜ SK 1-2
191 M21E Cansel Saraç TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646931 1-2
262 M21E Emirhan Camuka TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 2067765 1-2
182 M21E Fatih Çıngı TUR ULUDAĞ OSK 8503775 1-2
1 M35 Mustafa Yasin Kayım TUR FERDİ 1-2
28 M35 Yakup Alpaslan TUR FERDİ 1452138 1-2
118 M35 Gürkan Dikeç TUR FERDİ 1-2
95 M35 Tarık Şeker TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK 8501394 1-2
6 M35 Mustafa Yasin Bosnalı TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501361 1-2
36 M35 Cihan Sanver TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501386 1-2
56 M35 Gökhan Cin TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 1-2
2 M40 Fırat Sun TUR FERDİ 1902711 1-2
254 M40 İlker Açık TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 8502539 1-2
5 M40 Kadri Kocaer TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1-2
178 M40 Osman Filiz TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8516517 1-2
120 M40 İslam Akgüneş TUR OSMANİYE OGİDOS 1501350 1-2
192 M40 Yavuz Arslan TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 8503757 1-2
195 M40 İsmail Zeytin TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 8503777 1-2
209 M40 Lukasz Wlodarczyk POL YAKAMOZ GSK 8004603 1-2
255 M40 Mehmet Can Kılıç TUR YAKAMOZ GSK 9200563 1-2
225 M45 Hasip Mahir Ergin TUR FERDİ 1-2
257 M45 Mahmut Şevket Çiçek TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 8063515 1-2
19 M45 Bülent Akansu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078671 1-2
8 M45 Kurtuluş Anıl TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8518815 1-2
9 M45 Sinan Şen TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1681227 1-2
190 M45 Hüseyin Bayır TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 1408070 1-2
231 M45 Ali Sarı TUR TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK 2097211 1-2
138 M45 Suat İpekoğlu TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8105262 1-2
122 M50 Mete Işık TUR FERDİ 1-2
11 M50 Cengiz Altun TUR ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK 2029663 1-2
219 M50 Öner Bilgin TUR BURSA HEDEF GDSK 2073004 1-2
34 M50 Ali Yalçın TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8503750 1-2
53 M50 Aret Arapoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8143000 1-2
160 M50 Ludovic Antresangle FRA YAKAMOZ GSK 8407007 1-2
3 M55 Mehmet Gülyaprak TUR FERDİ 1-2
72 M55 Hilmi Mert TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2026097 1-2
26 M55 Ali Günal Erdem TUR DEĞİRMENDERE DSK 8501381 1-2
119 M55 Mustafa Arıs TUR DORUK DAĞCILIK VE DSK 7205062 1-2
121 M55 Ali Çelebi TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8055755 1-2
261 M55 Kemal Özdemir TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1399234 1-2
256 M55 Suray Duran TUR İZMİR GSM 8503763 1-2
93 M55 Kudret Gökbulut TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8501419 1-2
220 MOP Arda Aydınlı TUR BURSA HEDEF GDSK 1408054 1-2
210 MOP M.Fatih Koyuncu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078658 1-2
211 MOP Ömer Ayaz Özgür TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078636 1-2
234 MOP Kadir Aydemir TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 1408056 1-2
227 MOP Yiğit Başaran TUR TİRİLYE KÜLTÜR 1-2
57 W10 Göknur Cin TUR ANKARA GSK 1-2
185 W10 Tilda Arslan TUR BOSTANLISPOR GSK 1-2
60 W10 Ada Usta TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078662 1-2
162 W10 Eliz Çetintaş TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078653 1-2
233 W10 Selen Özsavcı TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078634 1-2
166 W10 Elif Gökçe Demirel TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042597 1-2
167 W10 Zeynep Erdal TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042598 1-2
215 W10 Alicja Wlodarczyk POL YAKAMOZ GSK 8032151 1-2
267 W12 Eylül Özdemir TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
270 W12 İnci Nagehan Yaman TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
272 W12 İnci Nur Gülen TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
62 W12 Asylıeıar Akhmetova TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078629 1-2
66 W12 Damla Batman TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2094365 1-2
71 W12 Nehir Akça TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078624 1-2
117 W12 Ayşenaz Altınok TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078675 1-2
141 W12 Elif Sayılır TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 1-2
142 W12 Derya Elçi TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 1-2
247 W12 Melike Poyraz TUR DEĞERLİ ZAMANLAR SK 2771005 1-2
248 W12 Aybike Poyraz TUR DEĞERLİ ZAMANLAR SK 2661089 1-2
249 W12 Ceylin Ada Özdemir TUR DEĞERLİ ZAMANLAR SK 2771001 1-2
31 W12 Buse Tanem Holoğlu TUR GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SK 2146444 1-2
124 W12 Selin Tutum TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042586 1-2
123 W12 Zeynep Şeker TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042585 1-2
168 W12 Ecrin Hafsa Akman TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042599 1-2
169 W12 Zeynep Bayraktar TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042600 1-2
170 W12 Zeynep Uslu TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2146425 1-2
171 W12 Afra Kızılarslan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2146426 1-2
172 W12 Aselsu Bilgen TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK 2146428 1-2
203 W12 Ceren Erdoğan TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 1408053 1-2
266 W14 Şule Koç TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
268 W14 Medine Asadova TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
269 W14 Şeyma Koç TUR BOLU KÖROĞLU 1-2
17 W14 Selin Çavuşoğlu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8171000 1-2
65 W14 Eylül Kabadayı TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2083729 1-2
86 W14 Burcu Ertürk TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078676 1-2
103 W14 Nurbanu Bayraktar TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511025 1-2
105 W14 Esin Ada Alp TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042583 1-2
125 W14 Nisanur Baba TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042588 1-2
126 W14 Hanife Sena Güde TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042589 1-2
252 W14 Elif Ercan TUR MANİSA GSB 2661093 1-2
201 W14 Defne Duru Erdin TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 1408058 1-2
202 W14 Aslı Demirel TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 8190314 1-2
250 W14 Feyza Ceren Enyarıcı TUR SOMA ALTINTAŞ SK 2661091 1-2
253 W14 Hale Taşkıran TUR SOMA ALTINTAŞ SK 2771000 1-2
218 W16 İrem Özeler TUR BURSA HEDEF GDSK 1413342 1-2
16 W16 Nisa Duru Elbir TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8022508 1-2
24 W16 Ece Su Özgür TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8031208 1-2
30 W16 Berra Holoğlu TUR GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SK 2661133 1-2
104 W16 Hatice Erva Yeni TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042581 1-2
106 W16 Melek Tekin TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511071 1-2
107 W16 Rabia Aslan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8420931 1-2
108 W16 Nehir Karakoçak TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511045 1-2
197 W16 Hayrünnisa Bayır TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 2073005 1-2
198 W16 Nisanur Zeytin TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 8503747 1-2
110 W16 Sude Pişkin TUR SAFARİ DSK 1-2
251 W16 Yaren Yazıcı TUR SOMA LİNYİT SK 2771009 1-2
214 W16 Wiktoria Wlodarczyk POL YAKAMOZ GSK 8220948 1-2
145 W16 Beste Adıgüzel TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 7208057 1-2
273 W18 Ezo Er TUR BOSTANLISPOR GSK 8635801 1-2
94 W18 Aleyna Minden TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8501395 1-2
109 W18 Azra Coşkun TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511041 1-2
246 W18 İrem Girgin TUR SOMA LİNYİT SK 8503792 1-2
186 W18 Elif Alkız TUR TİRİLYE KÜLTÜR 1-2
74 W20 Betül Önal TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 8500733 1-2
180 W20 Buse Açıl TUR BALIKESİR GSK 8501364 1-2
48 W20 Melike Nur Yılmaz TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2130964 1-2
49 W20 Beyza Akoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2074590 1-2
260 W20 Reyhan Pehlivan TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 9200567 1-2
159 W20 Tansylu Akhmetova TUR RUSYA FEDERASYONU 2078637 1-2
44 W20 Münevver Akçay TUR ULUDAĞ OSK 2130985 1-2
114 W21A Esmanur Kaya TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2073013 1-2
116 W21A Eda Okşan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2130979 1-2
230 W21A Ayşe Ece Aydın TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1-2
196 W21A Saniye Alegöz TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 1408057 1-2
42 W21A Nuray Yıldız TUR ULUDAĞ OSK 2130981 1-2
179 W21E Duygu Yigen TUR BALIKESİR GSK 8500727 1-2
22 W21E Neslinur Kalkan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501391 1-2
43 W21E Sevim Sevinç TUR ULUDAĞ OSK 8500734 1-2
112 W35 Nermin Fenmen TUR FERDİ 8021156 1-2
181 W35 Candan Çalışkan TUR FERDİ 1-2
37 W35 Sevcan Sanver TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501366 1-2
194 W35 Belkıs Zeytin TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 2046177 1-2
139 W35 Ahu Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8105261 1-2
184 W40 Gülhatun Kaya TUR FERDİ 1-2
29 W40 Okşan Girgin TUR GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SK 2661155 1-2
193 W40 Seda Arslan TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 8503738 1-2
244 W40 Nursel Düzdemir TUR SOMA İLÇE SK 2661088 1-2
263 W40 Demay Alp TUR SOMA LİNYİT SK 2771002 1-2
212 W40 Agnieszka Wlodarczyk POL YAKAMOZ GSK 8032150 1-2
183 W40 Karin Çekem TUR YUDOSK 1-2
259 W45 Burçin Çiçek TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 8079926 1-2
32 W45 Hülya Yalçın TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8376708 1-2
232 W45 Fatma Sarı TUR TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK 2097212 1-2
25 W50 Filiz Başaraner TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078639 1-2
143 W50 Necla Cesur TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078655 1-2
27 W50 Nergiz Erdoğan TUR DEĞİRMENDERE DSK 1452137 1-2
55 W50 Mürvet Dirim TUR DEĞİRMENDERE DSK 2029580 1-2
85 W50 Pervin Avsar TUR GÜNEŞİM GSK 7207477 1-2
135 W55 Snezhana Kadieva BGR BG BROWN TEAM 2008613 1-2
134 W55 Mariana Zhecheva BGR BG DİANA 8162963 1-2
54 W55 Yester Ani Arapoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1444454 1-2
187 W55 Semiha Öztan TUR TİRİLYE KÜLTÜR 1-2
206 WOP Elif Kurt TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078656 1-2
207 WOP Gülçe Aydın TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078627 1-2
208 WOP Defne Sağıroğlu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078663 1-2
213 WOP Nehir Alkış TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078679 1-2
228 WOP Elif Eylül Hızlıel TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 2078668 1-2
189 WOP Esila Çinkılıç TUR TİRİLYE KÜLTÜR 1-2

Bursa OSK Çerez Kullanımı


Sitemizin kullanımını kolaylaştırmak ve size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Gizlilik ve Çerez Politikası

Loading...